Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

"Grzeszna kolacja"


Art Movement zaprasza na niezwykłą kolację z udziałem topowych polskich aktorów i tancerzy. Zawalcz o zawartość srebrnej walizy i zostań zwycięzcą wydarzenia.

Na uczcie zaserwujemy:

  • powitalny „magiczny eliksir”,
  • kolację z 4 dań,
  • interaktywny performens pełen zagadek dla gości,
  • ​a​fter ​p​arty.

Jeśli podczas występu chcesz sprawić urodzinową niespodziankę swojemu towarzyszowi, daj nam wcześniej znać telefonicznie lub mailowo - uwzględnimy ją w scenariuszu performance'u i pomożemy sprawić, aby te urodziny były wyjątkowe.

Art Movement zaprasza na niezwykłą kolację i nowy, interaktywny występ z udziałem aktorów i topowych polskich tancerzy.

Pan Enigma to szalony mistrz łamigłówek. W towarzystwie pięknych, roztańczonych, zabiegających o jego względy asystentek wyprawia kolację. Nie będzie to jednak zwykły posiłek, a surrealistyczny turniej, podczas którego gospodarz chce sprawdzić, czy ktoś podoła jego zagadkom i zadaniom. Jeśli uda Ci się je przejść, możesz otrzymać od niego zawartość tajemniczej, srebrnej walizki. Co w niej jest? Pan Enigma zamierza to utrzymać w tajemnicy do końca kolacji.

Gospodarz łatwo nie odda walizki. Przedstawi gościom serię łamigłówek i zadań, za przejście których będzie przyznawał punkty. Niestety nie będzie sprawiedliwy w swoich ocenach. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma niespodziankę skrywaną w srebrnym neseserze. Może będziesz to Ty? Do czego posuniesz się, by to właśnie Ciebie Pan Enigma wyłonił jako zwycięzcę? Czy dasz się uwieść urokowi gospodarza lub jego asystentek?

Dołączcie do grona naszych wyśmienitych gości i spodziewajcie się niespodziewanego.

Partnerzy