Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Art Movement tworzy nowy wymiar rozrywki w połączeniu ze sztuką. Zaciera tradycyjną granicę między sceną a publicznością, wprowadza widzów w wyjątkowy świat kreowany przez taniec, akrobatykę, grę aktorską, łamigłówki oraz efekty wizualne i akustyczne.

Napędzani niekończącą się pozytywną energią i ciągłą potrzebą kreacji staramy się wcielać oryginalne i śmiałe pomysły w życie aby zapewnić naszym widzom niezapomniane przeżycia.

Marcin Mroziński

Marcin Mroziński:
stworzyłem Art Movement z myślą o dostarczeniu szerszej publiczności nowego wymiaru interaktywnej rozrywki. Mój udział w programie „You Can Dance - po prostu tańcz”, finał i późniejszy wyjazd do Kanady były tylko początkiem.

Doświadczenie zawodowe zebrane m.in.: przy wieloletniej współpracy z Cirque Du Soleil, współtworzeniu widowiska w Las Vegas czy tworzeniu show na największy wycieczkowiec świata, rozbudziło we mnie chęć zaoferowania polskiemu widzowi czegoś więcej - wyeliminowania granicy między sceną a publicznością.

Lata spędzone przy różnych projektach zarówno w USA jak i Kanadzie zainspirowały mnie do napisania pierwszego scenariusza, a zarazem do stworzenia mojego pierwszego, niezależnego oraz w pełni autorskiego performance’u „Sex and Authority”. Zainteresowanie gości nową, zaproponowaną przeze mnie formułą doprowadziło do tworzenia kolejnych, różnorodnych projektów rozrywkowych.

Projekty Art Movement są unikalne, a co najważniejsze w przeciwieństwie do pozostałych propozycji na rynku widz odgrywa w nich bardzo ważną rolę - wpływa na przebieg fabuły.

Marcin Mroziński

Partnerzy