Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Agencja artystyczna

TELEFON OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA


Zaproś pracowników, klientów lub najbliższych partnerów na wyjątkowe spotkanie wigilijne. Spędźcie wspólnie czas w wyjątkowej atmosferze i poznajcie sekrety św. Mikołaja.

Fabuła wydarzenia utrzymana w charakterze komediowym. Zagadki i łamigłówki zintegrują i zaktywizują uczestników spotkania do wspólnej zabawy, natomiast sceny taneczne zachwycą i wprowadzą ich w magiczny klimat świąt. Projekt świetnie sprawdza się zarówno dla grup zorganizowanych, jak i nie znających się osób. Istnieje możliwość realizacji wersji anglojęzycznej.

Fabuła: Te święta będą inne niż wszystkie. Święty Mikołaj postanowił się zbuntować i w ostatniej chwili wziął L4. W tym roku nie będzie rozdawał prezentów osobiście, zrobią to za niego asystentki. Dla nich to też będzie zaskoczenie. Generalnie św. Mikołaj w tym roku zaskoczy wszystkich ;) Jak się okaże o prezent też trzeba będzie zawalczyć. Podarunkami będą się cieszyć tylko Ci najsprytniejsi, którzy sprostają serii zadań i łamigłówek przez niego przygotowanych.
Poznaj prawdę o św. Mikołaju. Sprawdź, czy zdołasz przechwycić tajemniczy prezent, a może jedyne na co zasłużysz to rózga?
Scenariusz i reżyseria: Marcin Mroziński
Oprawa muzyczna: DJ
Formuła/czas trwania: show z kolacją - około 90 minut
przedstawienie bez kolacji - około 45 minut

Partnerzy