Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Agencja artystyczna

Uczta z sekretem


Jedyne takie połączenie kolacji z historią pełną intryg i sekretów. Oprócz pysznych dań, zaserwujemy Ci wejście do świata pełnego łamigłówek, kreowanego przez taniec, grę aktorską oraz efekty wizualne i akustyczne.

Stań oko w oko z tajemniczą Magnatką i weź udział w zabawie, w której Twoim zadaniem będzie odkrycie sekretów skrywanych przez głównych bohaterów. Dokonaj tego rozwiązując serię zadań i łamigłówek. Obsługa w maskach spotęguje tajemniczy nastrój wydarzenia. Ten wyjątkowy wieczór, pełen niespodzianek i atrakcji, zapadnie Ci w pamięci na dłużej. Dołącz do grona naszych wyśmienitych gości i spodziewaj się niespodziewanego.

Data: 15.02.2020r. WYPRZEDANE
Data: 08.03.2020r.* KUP BILET
Miejsce: Łódź, restauracja Browar Księży Młyn
Adres: ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 22/24, 90-349 Łódź
Start: 19:00
Cena: 165 zł / os.
Menu: mięsne lub wegetariańskie do wyboru
* liczba miejsc ograniczona

W cenie biletu:

  • Interaktywny spektakl
  • Masa zagadek i dobrej zabawy
  • Welcome drink
  • Kolacja składająca się z 3 dań (menu mięsne i wegetariańskie)
  • Afterparty do godz. 23:00

Zorganizuj z nami „Ucztę z sekretem”

Zaskocz swoich partnerów biznesowych, pracowników, klientów i zaproś ich na wydarzenie, w jakim nie mieli okazji uczestniczyć –

dowiedz się więcej

Choć to przyjęcie wydawane przez Magnatkę, nie daj się omamić splendorowi. W lochu jej posiadłości więziona jest Służka, która bezskutecznie próbuje się uwolnić. Nikt nigdy nie widział jej twarzy. Plotka głosi, że służba w tym domu nie może odsłaniać nawet skrawka ciała - próżna pani domu nie chce, by odwracać od niej choć krztę uwagi. Tą podwładną Magnatka gardzi jednak najbardziej. Karaną za najdrobniejsze przewinienia Służkę próbuje uwolnić tajemnicza postać, lecz nawet ona będzie potrzebować pomocy zgromadzonych na uczcie gości, aby pokonać bezwzględną Magnatkę.

Rozwiąż zagadki, znajdź klucz do kajdan Służki i odkryj jej sekret. Lub... wesprzyj Magnatkę i ciesz się dekadencką kolacją, którą wyprawiła. Sam zdecyduj, po której staniesz stronie.

Scenariusz i reżyseria: Marcin Mroziński
Oprawa muzyczna: DJ
Obsada:
Magnatka – Agnieszka Mrozińska / Diana Krupa / Aleksandra Przesław
Służka – Klaudia Kwiatos / Natalia Jóźwiak
Tajemnicza postać – Adrianna Kawecka / Marta Jakubowska
Czas trwania: około 120 minut
Formuła: kolacja serwowana

WYBRANE REKOMENDACJE

„Nowatorski pomysł, wysoka jakość realizacji a przede wszystkim zadowolenie naszych pracowników (...).”

L'OREAL

„Dzięki Art Movement przeżyliśmy wspaniałą imprezę integracyjną. Polecamy wszystkim oczekującym od eventu „czegoś więcej”!”

FUJITSU

„(...) Rzetelny i godny zaufania organizator unikalnych projektów, dzięki którym zwykłe biznesowe spotkania przeradzają się w coś wyjątkowego (…)”

IMMERGAS

„​(...)​ Rekomendujemy absolutnie każdemu, kto szuka niestandardowych, nieszablonowych, a przede wszystkim atrakcyjnych dla klienta projektów artystycznych (...)​.”

NOBO HOTEL

„​(...)​ Pan Marcin Mroziński z niezwykłą uwagą wysłuchał naszych potrzeb wplatając je w scenariusz. Sam program wydarzenia jak i organizacja wieczoru zostały poprowadzone na najwyższym poziomie zachwycając uczestników spotkania (...)​”

Agencja eventowa SEVEN

„​Dziękujemy Panu Marcinowi Mrozińskiemu oraz całemu teamowi Art Movement za dawkę wspaniałych emocji oraz niezapomniane chwile (...).​”

LA MANIA


Partnerzy